Projekt zakładał naprawę i wymianę istniejącej infrastruktury sieci LAN. Projekt obejmował instalację sieci WLAN z dostępem do kas i kamer i podłączenie wszystkiego w ‘jedną całość’
Szczegóły
Projekt zakładał wykonanie kompletnej infrastruktury sieci LAN w budynku szkoły. Dodatkowo projekt obejmował instalację sieci WLAN w całej szkole.
Szczegóły
Stanowisko do legalizacji wodomierzy i przetworników przepływu wodą zimną dla urządzeń pomiarowych od DN 15 do DN 40 z ruchomym startem-stopem.
Szczegóły
Nie jest niezbędne ale bardzo ułatwia i przyspiesza pracę. Dedykowane oprogramowanie do generowania protokołów z przeprowadzonej legalizacji, ekspertyzy.
Szczegóły
Kompaktowe stanowisko do legalizacji wodomierzy i przetworników przepływu wodą zimną i gorącą dla urządzeń pomiarowych od DN 15 do DN 40.
Szczegóły
Projekt zakładał wykonanie kompletnej infrastruktury sieci LAN i WLAN w biurze firmy. Projekt obejmował instalację serwera danych, konfigurację domeny oraz kont użytkowników.
Szczegóły
Projekt zakładał naprawę i wymianę istniejącej infrastruktury sieci LAN. Dodatkowo projekt obejmował instalację sieci WLAN dla punktów POS sklepu. Podłączenie dwóch oddziałów sklepów w Gościkowie i Nowym Dworku.
Szczegóły
Projekt zakładał wykonanie kompletnej infrastruktury sieci LAN w budynku przychodni. Dodatkowo projekt obejmował instalację sieci WLAN, serwera danych oraz wyposażenie w sprzęt gabinetów stomatologicznych.
Szczegóły
Stanowisko do legalizacji wodomierzy i przetworników przepływu wodą zimną z zatrzymanym starem-stopem o średnicy od DN 15 do DN 50.
Szczegóły
Projekt i wykonanie strony internetowej. Zakup domeny i hostingu, założenie i skonfigurowanie kont pocztowych.
Szczegóły
Projekt zakładał wykonanie kompletnej infrastruktury sieci LAN w budynku przedszkola. Dodatkowo projekt obejmował instalację sieci WLAN oraz montaż tablic interaktywnych.
Szczegóły
Stanowisko do testowania wzmacniaczy, regulatorów, czytników – wszystkich produktów których producentem jest firma miControl z Niemiec.
Szczegóły
Projekt i wykonanie strony internetowej. Zakup domeny i hostingu, założenie i skonfigurowanie kont pocztowych. Ponadto wykonaliśmy sieć MESH w całym żłobku.
Szczegóły

REKOMENDACJE

Masz projekt?

Zadzwoń!

Omówmy szczegóły!

502 308 801