Milsoft - kim jesteśmy?

Działamy na polskim rynku usług informatycznych od 1996 roku. Naszym głównym zadaniem jest zapewnienie kompleksowych usług informatycznych. Pracujemy na zasadzie stałej współpracy, a także doraźnej pomocy. Dzięki ciągłemu poszerzaniu naszej wiedzy i doświadczenia stosujemy najnowsze rozwiązania w dziedzinie IT, a także zajmujemy się serwisowaniem istniejących . W ciągu wielu lat naszego istnienia zaufało nam mnóstwo dużych i małych firm różnych branż.

Projektujemy, realizujemy i wdrażamy inteligentne rozwiązania z zakresu IT i automatyki. Prowadzimy również pogwarancyjny serwis laptopów, komputerów stacjonarnych w sposób profesjonalny, wciąż poszerzając swoją wiedzę i zwiększając kwalifikacje. Zarządzanie serwerami danych, odzyskiwanie utraconych danych, wsparcie telefoniczne i wiele innych. Naszą ofertę kierujemy do małych, średnich i dużych firm poszukujących indywidualnych rozwiązań oraz również do użytkowników “domowych”.

0
%
zadowolonych klientów
0
lat na rynku
0
+
udanych projektów

ZAUFALI NAM...

NASZE USŁUGI

Sieci

Sieci to integralna część systemów IT w każdej firmie. Wykonujemy projekty i wdrożenia sieci również opartych na światłowodach. Dobieramy sprzęt na “każdą kieszeń” zapewniając przy tym bezpieczeństwo. Nasze rozwiązania obejmują sieci LAN, WAN, WLAN.

Strony int.

Strona internetowa jest dziś niezbędnym elementem kreacji firmy i jednym z podstawowych kanałów komunikacji z klientem. Dzięki niej możesz w atrakcyjny sposób zaprezentować swoją ofertę lub usługi, a także zbudować pozytywny wizerunek firmy.

Serwis

Milsoft to profesjonalny serwis laptopów, komputerów. Oferujemy naprawę oraz serwis, zachowując wszelkie standardy wymagane podczas naprawy komputerów. Posiadamy doświadczenie i wiedzę, jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować usterkę lub uszkodzenie.

Automatyka

Wykonujemy instalacje automatyki w stanowiskach pomiarowych do legalizacji wodomierzy i ciepłomierzy, sprzężonych. Tworzymy aplikacje do sterowania PLC. Zajmujemy się również serwisem maszyn CNC i ogólnie pojętą automatyką.

Outsourcing

Usługi IT oznaczają realizację szerokiego zakresu działań powiązanych z komputerami, wykorzystywanymi w pracy z programami czy witrynami www. Outsourcing to pojęcie oznaczające powierzenie obowiązków firmom zewnętrznym.

Masz projekt?

Zadzwoń!

Omówmy szczegóły!

502 308 801